czwartek, 14 czerwca 2012

Nowe apteczne kosmetyki - Bioliq!

Dzisiejszy post nie jest typową recenzją, ale raczej przedstawieniem Wam nowej gamy kosmetyków dostępnych już w aptekach. Jest to nie lada gratka dla osób lubiących kremy z roślinnymi dodatkami. Wszystkie kremy z serii mają w sobie jakąś roślinkę oraz każdy zawiera Onopordum acanthium (rodz. astrowate - działanie regenerujące). Dla osób z trądzikiem, znajdzie się krem z wyciągiem z liści drzewa oliwnego, balsam do ciała ma dodatek skrzypu polnego itp. Gama kremów jest bogata, każdy znajdzie coś dla siebie. tak wygląda cała gama


Dostałam kilka próbek, jednak nie będę się o nich rozpisywać. No bo co tu napisać o balsamie antycelulitowym po jednym użyciu? Jeżeli zakupię pełne opakowanie to wtedy oczywiście napiszę recenzję.Dla osób bardziej zainteresowanych sprawami marketingowymi. Producentem tych kosmetyków jest polska firma Aflofarm. Produkują oni jeszcze Linee ze wszystkimi jej wersjami (odchudzanie), Belissę (włosy i skóra), Neomagi oraz pełno suplementów diety i kilka leków. No i jak mogłam zapomnieć - Rutinaceę (reklamowaną przez panią Kwaśniewską)! Z tego co widzę na stronie jeszcze nie dodano tej serii kosmetyków, ale to zupełna nowość, więc pewnie nie długo się pojawi. 

Osobiście nie mam żadnej opinii o tych kosmetykach ani o firmie. Chciałam Wam tylko przybliżyć nową markę. A ponieważ uwielbiam nowości i lubię je testować dlatego cieszę się z tych kilku próbek:) No zobaczymy co to za cudo:)


1 komentarz:

Czuj się swobodnie w pisaniu komentarzy, wszystkie czytam i zawsze się odwdzięczę.