czwartek, 16 sierpnia 2012

Super film na kosmetyczne kompleksy!

Film dla osób które uważają, że mają za duże zbiory kosmetyczne. Po tym filmie, nie będziecie mieć już kompleksów! Osobiście nie mam nawet 10% tych kosmetyków albo nawet i 5-ciu. Niesamowite zbiory róży, cieni i maskar (po co komu 20 zapakowanych tuszy???) fantastycznych firm (głównie MAC). Osobiście uważam, że to lekka przesada, ale gdybym mogła mieć coś takiego to bym nie pogardziła:) Podsumowując - zwyczajnie w świecie przyznaje się - ZAZDROSZCZĘ!
2 komentarze:

  1. Przyznaję też trochę zazdroszczę. Ale tak na prawde po pierwsze ona dużo kosmetyków dostaje od firm do przetestowania, po drugie w stanach kosmetyki są tańsze, a po trzecie jestem ciekawa ile z tych kosmetyków mieści się w dacie ważności :)

    OdpowiedzUsuń
  2. no tak, ona dużo dostaje do testowania zresztą z samego you tube zarabia milion dolarów rocznie a dochodzą do tego jeszcze sponsorowane wideo, pieniądze jakie dostała z siostrą za swoją linię kosmetyków, linię nakładek na telefony, książkę i płaca za wywiady jakich udzielają i Blair zagrała w filmie więc z tego też ma kasę... to nie nasz świat :D

    OdpowiedzUsuń

Czuj się swobodnie w pisaniu komentarzy, wszystkie czytam i zawsze się odwdzięczę.