piątek, 14 września 2012

Wymiana tuszy w Douglasie!

Od dzisiaj trwa promocja w Douglasie! Możecie wymienić stare maskary na próbki maskar firmy Clinique.
Podobno takie próbki starczają na 28 dni, jednak jak dla mnie to na co najmniej 2 miesiące. Wymieniłam stary tusz My Secret, który kosztował mnie 8 zł:) 

Mamy do wyboru 3 rodzaje:
High Impact Mascara
High Impact Curling Mascara
High Lengths Mascara
Udało mi się dostać tą trzecią. Podobno już innych nie było. Obsługiwała mnie zastępczyni kierownika w sklepie w M1 w Poznaniu, której chyba przeszkadzałam w nic nie robieniu. Naburmuszona, że musi mi coś dać za darmo. (Dlaczego w Polsce próbki to takie złoto? Przecież, kurde, jesteśmy klientkami i chcemy wypróbować, po to one w końcu są i po to jest ta promocja!) Jak zapytałam kiedy zaczęła się promocja, (bo już nie maja innych rodzajów) to powiedziała, że wczoraj (13/09). Zgodnie z info na facebook'u Clinique'a i reklamy w gazetce Douglasa zaczęła się dzisiaj. Ktoś w komentarzu na innym blogu napisał, że większość próbek weźmie sobie personel i może coś w tym jest...

Tak czy siak, chętnie wypróbuję nową szczoteczkę. Nałożyłam próbnie przed chwilą i muszę powiedzieć, że nie jest to nic skomplikowanego, jedyny problem to to, że czasem nałożyło mi się za dużo i musiałam wyczesać nadmiar szczoteczką. Wydłuża niesamowicie ale nie pogrubia. Bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że nie będzie się kruszyła. 


Życzę Wam abyście trafiły na milszą obsługę i wymieniły na taką jaką faktycznie macie ochotę przetestować. 

3 komentarze:

  1. Ja mam 2 - high impact i właśnie ten, który pokazujesz :) obsługa - bez komentarza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kosmiczna szczoteczka! Mi się ostał jedynie High Impact :/

    OdpowiedzUsuń

Czuj się swobodnie w pisaniu komentarzy, wszystkie czytam i zawsze się odwdzięczę.